Şensoy Nakliyat

Nakliye Hizmetlerimiz

Telefon

Müşteri Destek Hattı

0850

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Şehir İçi taşıma yapmak nakliyat sektöründe bir sorundur, en fazla da İstanbul’da. Çünkü eski yerleşim birimlerinde sokaklar ve bina içi hep dar olduğundan sokaklara arabaların girişleri ve eşyaların dar merdivenlerde taşınması. Bu yapılarda asansör de bulunmadığı için merdiven kullanılması gerekiyor. Ama biz Şehir İçi Evden Eve Nakliyat olarak bu soruna karşı çabalıyoruz ve çözüm yolları geliştiriyoruz. Asansörsüz dar binalarda dışarıdan seyyar asansör kullanıyoruz ve eşyalarınızın her türlü koşulda taşınmasını sağlıyoruz. Sokaklarınız da dar ise sokağın boyutuna araçlar gönderiyor sizi mağdur etmiyoruz. Eğer kamyon ile taşıma yapılacak mekân arasında mesafe kalıyor ise el forklifleri göndererek eşyalarını güvenle taşıyoruz.

  • Şehir İçi Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat olarak kesinlikle eksik malzemeyle iş yapmıyoruz ve battaniye ile taşıma tarzı kalitesiz uygulamalara gitmiyoruz. İlk iş konuşulan saatte aracı orda hazır ediyoruz. Sonrasında ve ambalajlama ekibimiz sizin onayınızla eşyaları ambalajlama malzemelerimizle kolileyerek ve ambalajlayarak taşımaya hazır hale getiriyor. Bu sırada marangozlarımız masa, gar dolabı, TV ünitesi, baza tarzı ahşap mobilyaları sökerek güvenli taşınmasına yardımcı oluyor. Yine aynı gurup beyaz eşyalarını sökerek kalın ve kaliteli patpatlarla taşımaya hazır hale getiriyor.

  • Şehir İçi Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat

Tüm ambalajlama bittiğinde taşıma işlemine başlanıyor ve araca götürülerek araçta güzelce istifleniyor. Tüm işlemler bittiğinde araç gittiği yerde tekrar eşyaları müşterimizin isteğine göre yerleştiriyor, ambalajlanmış eşyaları açıyor ve mobilyaları kuruyoruz. İş bitiminde de arkamızda memnun müşteriler bırakarak evden ayrılıyorlar. Biz sizi arayarak bir sorun veya memnuniyetsizlik olup olmadığını öğreniyor ve yeni evinizde güle güle oturmanızı diliyoruz.

Yukarı Çık